Yazdır
PDF

KURUMSAL

ETA PROGRAMLARI SATIŞ VE DESTEK MERKEZİ.......

GSM DESTEK TEL: 0532 788 48 51 Tel:0212 590 48 51

2000 yılında kurulan Yağmur Bilgisayar , bilgi teknolojisi uzmanlığını iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek, şirketlerin iş gereksinimlerine yanıt veren yazılım çözümleri geliştirmektedir.

Yağmur Bilgisayar kadrosu, bilişim sektörüne onyedi yılı aşkın süredir değişik sektörlerde yazılım geliştirme, proje yönetimi ve teknik danışmanlık alanlarında çalışmış uzmanlardan oluşmaktadır. Ayrıca bu kadro kendi alanlarında uzman ve değişik platformlarda deneyimli kuruluş ve kişiler tarafından da desteklenmektedir Yağmur Bilgisayar, oluşturduğu bu ilişki ağıyla sektörün pek çok alanında hizmet verebilmektedir.

Ana faaliyet alanları, e-iş çözümleri, ETA SQL uygulamaları, web tabanlı otomasyon sistemleri, e-pazarlama uygulamaları, içerik yönetim sistemleri ve e-ticaret uygulamalarıdır.
Teknoloji olarak çoğunlukla Microsoft çözümleri kullanılmakla beraber, proje ihtiyaçlarına göre Unix, Linux üzerinde Java ile de uygulamalar geliştirmektedir.

Kurulduğundan beri ARGE çalışmalarına ağırlık veren Yağmur Bilgisayar, Yurtiçi projelerde yer almaktadır.

Bilgi teknolojisi alanında çözüm arayışında olan şirketler, riski azaltmak amacıyla, çözümü oluşturan işlevlerin tümünü karşılayabilen şirketlere yönelerek, anahtar teslim uygulamalar istemektedir. Yağmur Bilgisayar, müşterilerine çözüm kapsamı içinde gerekli olabilecek danışmanlık, eğitim, entegrasyon, ağ altyapısı, sunucu barındırma, donanım temini ve uygulama bakımı hizmetlerini de vermektedir.

Bilişim sektöründe insan faktörünün önemini bilen Yağmur Bilgisayar, müşterilerin başarısı üzerinde yoğunlaşmayı ilke edinmiştir. Yağmur Bilgisayar hedefi; müşterilerine, verdiği üstün hizmetle katma değer sağlarken, uzun vadeli stratejik işbirliği ile birlikte başarıya ulaşmaktır.

ETA müşterilerinin satış, eğitim/destek konularındaki ihtiyaçlarını yerine getirmek için uzman ve yetkili kadrosuyla hizmetlerini sürdürmektedir